Gyereknap – Helyfoglalás a síoktatáshoz

A HELYFOGLALÁS LEZÁRULT!

2017. május 28- án, vasárnap 9 és 13 óra között Német Nemzetiségi Gyermeknapot szervezünk.

A Német Nemzetiségi Önkormányzat kibéreli a síiskolát.
A hófánkozáshoz NEM kell helyet foglalni. A 15 percenként induló csoportokba karszalaggal lehet belépni. Tudnivalók itt: Német Nemzetiségi Gyermeknap

A síoktatáshoz helyfoglalás szükséges, melyet alább tudnak megtenni május 9-én kedden 8 órától.

1. Válassza ki az Önnek megfelelő időpontot!
    Egy időpontra max 10 fő jelentkezhet be.
    Egy személy csak egy időpontra jelentkezhet.
    A teltházas időpontokat az ‘Out of stock’ felirat jelzi, ezekhez nem lehetséges további foglalás.
  2. Az időpont mellett először állítsa be a lefoglalni kívánt férőhelyek számát!
  3. Ezután az időpontok listája alatt adja meg a gyermek nevét, valamint egy érvényes e-mail címet, amelyre a visszaigazolást elküldhetjük.
    Az RSVP mezőben ne állítsa át a „Going” értéket!
  4. Nyomja meg a piros (Confirm RSVP) gombot!
    Mielőtt a piros gombra kattint, kérjük ellenőrizze, hogy nem gépelte-e el az e-mail címet!
  5. Foglalását a rendszer (angol nyelvű) automatikus email üzenetben igazolja vissza.
  6. Amennyiben nem kapta meg a visszaigazolást, ellenőrizze, hogy üzenete nem a Levélszemét / Spam mappába érkezett-e!
    Ha nem, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a rendszeradminisztrátorral az admin kukac pirosiskola pont hu címen!

A kép forrása: www.siiskola.com

Budapest, 2017. május 8.